Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła– 17.09.2017 r.

  16 września 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła– 17.09.2017 r.

 

  1. Pielgrzymi do Dębowca dziękują za gościnę i smaczny poczęstunek.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: RYKAŁA, KAMYK, DUDEK, CZECH, CZECH.
  3. 3. We wtorek w kościele bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie odbędzie się kolejna miesięczna konferencja w ramach Duszpasterstwa Ludzi Pracy diec. Rzeszowskiej. Msza Święta o 1800, a po niej wykład pt. „Co znaczą dla nas słowa hymnu będziem Polakami”.
  4. W dniach od 21 – 24 września odbędzie się Narodowy Kongres Trzeźwości w Warszawie. Będą informacje w publikatorach – zachęcamy do zainteresowania się tym tematem.
  5. W sobotę 23.09. w naszym Sanktuarium odbędzie się Dekanalne Spotkanie Młodzieży pod hasłem: "odŻYJ na nowo". Skierowane jest to ludzi młodych również nie będących w grupach parafialnych. Początek o godz. 1900 celebracją Liturgii Słowa, adoracją Najświętszego Sakramentu i spotkaniem agapowym.
  6. W przyszłą niedzielę przybędzie do nas siostra z misjonarka z Kamerunu, by nam przybliżyć sprawy Kościoła w tym kraju i uwrażliwić nas na misyjność Kościoła. Zachciejmy ją wesprzeć modlitwą i ofiarnością na cele Kościoła w Afryce.
  7. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy Rodziców Dzieci I – komunijnych z kl. III na I spotkanie odnośnie przygotowania do I Spowiedzi i I Komunii Świętej w/w dzieci. Rodzice przychodzą bez dzieci.
  8. Ogłoszenie Pana Sołtysa: we wtorek 19 września o godz. 1900 w Domu Ludowym w Niechobrzu odbędzie się zebranie wiejskie. Szczegóły na afiszu.
  9. Komunikat ks. Biskupa.
  10. Int. mszalne.