Ogłoszenia parafialne – XXIX niedziela zwykła– 18 październik 2015 r.

  18 października 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Organizatorzy pomocy stypendialnej dla młodzieży w ramach fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II dziękują za ofiary złożone na ten cel w Dniu Papieskim. Bóg zapłać.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu, a na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:

- Szeliga
- Warzocha
- Rykała
- Chmiel
- Czech.

3. Rozpoczęliśmy Tydzień Misyjny. To jakże ważne dzieło, jakim jest działalność misyjna, wspierajmy modlitwą (chociażby podczas nabożeństwa różańcowego) i ofiarą (dzisiejsza składka zostanie przeznaczona na ten cel). Zapoznajmy się też z problematyką misyjną.

4. Dzień jest już krótszy. Od jutra Msze Święte wieczorne w październiku będą pół godziny wcześniej, czyli o 17:30 (na tygodniu).

5. W sobotę „Wieczór charyzmatyczny” na Taborze o godzinie 18:00.

6. W niedzielę w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Rzeszowie przy Al. Wyzwolenia spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych dla Dzieci. Początek o godzinie 12:30. Szczegóły na afiszu.

7. Za tydzień Wybory do Parlamentu RP, które zdecydują o wielu sprawach naszej Ojczyzny. Księża Biskupi, powołując się na Papieża Franciszka, przypominają, że uczestnictwo w życiu politycznym jest obowiązkiem moralnym, a wybory polityczne katolików świeckich winny być zgodne z ewangelicznym systemem wartości i nauczaniem Kościoła, jak nauczał Św. Jan Paweł II. Wybierajmy zatem te ugrupowania, które nie sprzeciwiają się nauce Kościoła i chcą rzeczywistego dobra Polski, a nie tylko własnych korzyści.

8. Dzisiaj w Boguchwale spotkanie młodzieży o godzinie 19:00, które przygotowuje do Światowych Dni Młodzieży.