Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła – 19 października 2014 r.

18 października 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Organizatorzy pomocy stypendialnej dla młodzieży dziękują za ofiary złożone na ten cel w Dniu Papieskim w ubiegłą niedzielę.

2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

-

3. W całej Polsce liczymy dzisiaj frekwencję na mszy św. i ilość przystępujących do Komunii świętej.

4. Dzisiaj po mszy wieczornej kolejna katecheza przedmałżeńska w sali kominkowej.

5. W zakrystii można nabyć kalendarz dla rolników na 2015 rok.

6. Prasa katolicka zawiera ciekawe artykuły o bł. Pawle VI – papieżu, którego beatyfikacja odbędzie się dzisiaj.

7. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Wspieramy to ważne dzieło Kościoła – jakim są misje- naszą modlitwą i ofiarą. W ciągu tygodnia będziemy modlić się za misje na nabożeństwach różańcowych i przez czytanki zaznajamiać się z tą problematyką.

8. Zapraszamy w środę o 19:00 na próbę chóru.

9. Rzeszowska wspólnota Ruchu Focolare zaprasza osoby żyjący tą duchowością, sympatyków i tych, którzy pragną poznać Ruch, na spotkanie pod hasłem „Po tym poznają…”. Spotkanie odbędzie się w diecezjalnym domu rekolekcyjnym „Tabor” przy ul. Połonińskiej 25. Rozpoczęcie w sobotę 25.10 od godziny 9:00. Plakat informujący wisi w gablocie, jest również dostępny na naszej stronie internetowej, a karty zgłoszeniowe leżą na stoliku z gazetami. Zachęcamy do udziału w spotkaniu i zapoznania się z tą duchowością.
Plakat dostępny tutaj.

10. Za tydzień w Zespole Szkół w Niechobrzu tzw. Zamieniarka czli wymiana używanych rzeczy, zabawek itp. Szczegóły na afiszu

11. Zamieniliśmy miejsce jednego z monitorów by na galerii łatwiej było korzystając z niego śpiewać. Na drugą stronę galerii zainstalujemy w najbliższym czasie.

12. Intencje mszalne.