Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła

21 października 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 20 października 2013 r.

1.Fundacja Jana Pawła II dziękuje za ofiary na stypendium dla młodzieży. Bóg zapłać.

2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Gargaś

- Rak

- Kamyk

- Dryja

- Rak

3. Rozpoczęliśmy Tydzień misyjny. Na nabożeństwach różańcowych będziemy modlić się w intencji misji i zapoznawać się z nimi na czytankach. Misje wspieramy także dzisiejszą składką.

4. We wtorek o godzinie 10:00 święcenia diakonatu alumnów VI roku. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

5. We wtorek obchodzimy w liturgii wspomnienie bł. Jana Pawła II, na którego kanonizację 27 kwietnia 2013r. się przygotowujemy. W tym dniu można zyskiwać odpust zupełny.

6. W najbliższą sobotę i niedzielę w Rzymie odbędzie się światowe spotkanie Rodzin z Ojcem Świętym Franciszkiem z racji Roku Wiary. Zapewne będzie transmisja w tv TRWAM i Radiu Maryja. Złączmy się z tym wydarzeniem, w którym uczestniczą także przedstawiciele i pielgrzymka z naszej diecezji.

7. Dzisiaj w całej Polsce liczymy frekwencje wiernych na Mszach Świętych. Dlatego wychodzimy z kościoła wolniej mniejszymi drzwiami.

8. Polscy Biskupi skierowali do nas swoje stanowisko w sprawie ochrony dzieci i młodzieży przed demoralizacją i wykorzystywaniem przez dorosłych do niecnych celów. Można się z nim zapoznać. Tekst leży na stoliku obok prasy katolickiej, a także za ławkami. Prosimy sobie wziąć do domu.

9. Msze Święte gregoriańskie za śp. Krystynę Ziobro rozpoczną się 15 listopada w Jankowcach koło Leska.

10  . Intencje mszalne: