Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła – 21.10.2018 r.

20 października 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

XXIX Niedziela Zwykła – 21.10.2018 r.

1. Dziś w kościołach odbywa się liczenie ludzi przyjmujących komunię świętą
    i uczestniczących w niedzielnej Eucharystii. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30.
    Po nim Msza św.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem proszę parafian z następujących rodzin:

-Tryczyńska               -Kalandyk

-Dziedzic                     -Gargaś

-Siara                            -Lantenszleger

-Pieniążek                    -Kalandyk

1. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II.
  2. Dziękuję za przygotowanie spotkania imieninowo – urodzinowego z okazji św. Łukasza. Był to czas wspólnej radości, zabawy, śpiewu i tańca. Smacznie i obficie przygotowany szwedzki stół. Bóg zapłać. Poczuliśmy się jak jedna rodzina.
  3. W środę Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.
    W izdebce znajduje się Złota Księga na wpisywanie próśb i podziękowań do Matki Bożej. W czasie nowenny modlimy się w intencjach zapisanych w księdze nowennowej. Po Nowennie próba chóru. Serdecznie zapraszamy utalentowanych muzycznie panów do włączenia się do chóru.
  4. W niedzielę składka przeznaczona będzie na misje.
  5. Trwają zapisy do róż różańcowych w zakrystii lub bezpośrednio u zelatów.
  6. Intencje Mszalne przyjmowane są po każdej Mszy św. w zakrystii. Kartki informacyjne o intencjach na nowy tydzień wyłożone są na oparciu tylnych ławek.
  7. W dzisiejszej „Niedzieli” mamy artykuł P. Kasi Kawy o naszej parafii oraz film „Wojna totalna. Zabić jak najwięcej”. Świetny dokument o zorganizowanym ludobójstwie, który powinien zobaczyć każdy Polak.
  8. W zakrystii można nabyć kalendarz rolników w cenie 20 zł.
  9. Po Mszy św. zapraszamy małe dzieci do indywidualnego błogosławieństwa przy stopniach ołtarza.