Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela zwykła– 22.10.2017 r.

  25 października 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela zwykła– 22.10.2017 r.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: PELCZYK, RAK, KAMYK, RAK, POCIASK, NOGA, GAJDEK, DRĄŻEK.
  2. Rozpoczęliśmy Tydzień misyjny. W nabożeństwach październikowych sprawę misji będziemy polecać w modlitwie różańcowej.
  3. 3. W tym tygodniu od środy do piątku włącznie w Luturyżu odbędzie się nawiedzenie figury św. Michała Archanioła z Góry Objawień w Gargano. Początek we środę 25.10. o godz. 19.30. szczegóły na afiszu umieszczonym na drzwiach kościoła oraz stronie internetowej parafii Lutoryż. Zachęcamy do wzięcia udziału.
  4. Podkarpacka Wojewódzka Komenda Hufców Pracy zaprasza młodzież nie pracującą i nie uczącą się od 18-25 roku życia do udziału w projekcie „Od szkolenia się do zatrudnienia”. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zgłoszenia w Rzeszowie ul. Piłsudskiego.
  5. We wtorek w Domu Diecezjalnym „Tabor” w Rzeszowie kolejna katecheza audiowizualna pt.: „Małżeństwo? – Polecam” prowadzone przez małżeństwo Monikę i Marcina Gomułków. W trakcie katechezy organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi. Początek o godz. 19.15.
  6. W zakrystii można nabyć kalendarze dla rolników w cenie 20 zł.
  7. Za ławkami są wystawione kartki wypominkowe. Składamy w zakrystii.