Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela Zwykła – 18 września 2016 r.

  19 września 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. 930 Zapowiedzi
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Niestety były tylko dwie osoby. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: SZURA, ŻUCZEK, CHROMIK, BARAN, MACIEJ, GARUSIŃSKI, KURC, MIGUT. Będzie to sprzątanie większe przed odpustem parafialnym.
  3. Jutro święto MB Saletyńskiej.
  4. Duszpasterstwo Ludzi Pracy zaprasza jutro do kościoła bł. Jerzego Popiełuszki na Mszę Świętą i wykład pt. „Etyczne problemy prawa polskiego”. Początek o 1800.
  5. Siostra Nikodema zaprasza dziewczynki, kandydatki, które chciałyby posługiwać w Dziewczęcej Służbie Maryjnej na spotkania, które odbywać się będą w środy: we wrześniu od godz. 16.45, a w październiku, gdy będzie zmiana godziny Mszy Świętej od godz. 15.45. Po spotkaniu uczestniczą we Mszy Świętej.
  6. W sobotę 24.09. w Dobrzechowie przy parafii, gdzie proboszczem jest nasz dawny ksiądz wikariusz – ks. Maciej Figura odbędzie się spotkanie Trzeźwości i Radości. Początek o godz. 10.30, a szczegóły na afiszu.
  7. Osoby bezrobotne mogą starać się o dotację na założenie własnej działalności gospodarczej do 45 tyś. złotych. Szczegóły na afiszu w przedsionku.