Ogłoszenia parafialne – XXV Niedziela Zwykła – 21 września 2014 r.

  20 września 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (9:30) Zapowiedzi.

2. Piesi pielgrzymi na odpust do Dębowca dziękując za smaczny poczęstunek obiecali modlitwę za naszą parafię.

3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Jajo

- Rykała

- Kalandyk

- Nośko

- Cynar

 

4. Jak chyba niektórzy zauważyli, dzięki słonecznej pogodzie udało się nam w ostatnich 2 tygodniach pomalować dach na kościele.

5. Za 2 tygodnie odpust franciszkański w naszej parafii. Porządek mszy św. będzie jak w zwykłe niedzielę.

6. Chłopców kl. III i innych, którzy chcą się włączyć do grona kandydatów na ministrantów czyli do Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszamy na zbiórkę w najbliższą sobotę (27.092014) na godz. 10:00.

7. Od dłuższego czasu dochodziły głosy, aby reaktywować męski chór parafialny. Prosimy was o przemyślenie tej sprawy, bo chodzi nie tylko o powrót starszych chórzystów, ale także o pozyskanie nowych. Za tydzień ogłosimy termin pierwszej próby. Chór będzie prowadzić siostra Salomea, która nie tylko jest katechetką młodzieży w Rzeszowie, ale też ukończyła studium organistowskie i jest muzykiem z wykształecenia. Zresztą pochodzi z muzykującej rodziny, a brat jest organistą.

8. Msze św. gregoriańskie za śp. Janinę Byjoś rozpoczną się od 1 października br. w kościele parafialnym w Zabierzowie.

9. Intencje mszalne.

10. Ogłoszenie Pana Sołtysa: Na życzenie mieszkańców sołtys wsi zwołuje Zebranie Wiejskie, które odbędzie się 25 września, tj. w czwartek o godz. 18:30 w sali Domu Kultury na Krzyżówce. Głównym tematem zebrania będzie funkcjonowanie kółka rolniczego i stacji paliw w Niechobrzu.