Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła

  21 września 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 22 września 2013 r.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Kamyk

- Czech

- Czech

- Rak

- Martoń

3. W minionym tygodniu europejska obywatelska inicjatywa „Jeden z nas” zmierzająca do zaprzestania finansowania ze środków Unii Europejskiej eksperymentów z wykorzystaniem ludzkich zarodków oraz aborcji w krajach trzeciego świata osiągneła ustawowe milion podpisów z krajów Europy. Zbieranie podpisów trwa do konca października ze szczególnym uwzględnieniem od 22 do 29 września. Organizatorzy zwracają się z prośbą do wsparcia inicjatywy poprzez stronę internetową ww.jeden-znas.pl

4. Tygodnik „Gość Niedzielny” obchodzi jubileusz 90 – lecia istnienia. Warto go czytać i propagować. To jeden z najlepszych tygodników z największą liczbą czytelników.

5. Intencje mszalne.