Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela Zwykła

  28 września 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 29 września 2013 r.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Żołdak

- Bury

- Kamyk

- Dylowski Marek

- Kaczmarek

- Grzebyk

 

2. We wtorek 1 października rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Na tygodniu po mszy świętej wieczornej, zaś w niedzielę przed mszą świętą wieczorną. Od wtorku msze św. wieczorne o godz. 17.00. Tradycyjnie zapraszamy młodzież i dzieci na różaniec wg następującego porządku:

Pon. – kl I i II

Wt. – kl III i IV

Śr. – kl V i VI

Czw. – kl I i II gm

Pt. – kl III gm

Sob. – młodzież starsza

3. W środę Towarzystwo im. Św. Brata Alberta będzie zbierać płody rolne dla kuchni ubogich, która codziennie wydaje w Rzeszowie około 1800 posiłków. Samochód zbierający dary będzie zaczynał o godz. 9.00 od Ronda na Górze w dół tradycyjną trasą. Towarzystwo prosi o wsparcie.

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja po Mszy św. od godziny 20.15 prowadzona przez młodzież. W I piątek spowiedź rano i wieczorem przed mszą św. Prosimy korzystać także we wcześniejsze dni. W sobotę kapłani udadzą się do chorych od godz. 8.30.

5. W sobotę rozpoczynamy nasz franciszkański odpust. Rano o godz. 7.00 msza św. dla starszych i chorych, a wcześniej możliwość spowiedzi. Wieczorem msza św. o godz. 17.00, a później procesja różańcowa z Najświętszym Sakramentem po dróżkach różańcowych. Od godz. 16.00 możliwość spowiedzi. W niedzielę msze św. jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7.30, 9.30, 11.20 i 16.30. Kazania będzie głosić będzie ks. dr Paweł Pietrusiak, który przez 9 lat pracował jako misjonarz w Czadzie.

6. Słowo Ks. Bpa Rzeszowskiego.

W nawiązaniu do słowa Ks. Bpa ministranci przed kościołem będą rozdawać obrazki ze św. Michałem Archaniołem i na odwrocie z godzinami modlitwy na antenie Katolickiego Radia VIA. Kto chciałby wspomóc to radio może złożyć ofiarę do koszyczka za ławkami

7. Ogłoszenie o Foccolari.

8. Intencje mszalne.