Ogłoszenia parafialne – XXVIII niedziela zwykła– 11 październik 2015 r.

12 października 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
2. Towarzystwo im. Św. Brata Alberta dziękuje za złożone dary dla kuchni ubogich.
3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia franciszkańskiego odpustu. Bóg zapłać.
4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro prosimy parafian
z następujących rodzin:
- Kuter
- Sowa
- Rykała
- Mazur
- Żuczek
5. We wtorek (13.10) kolejna katecheza audiowizualna w diecezjalnym domu Tabor.
Początek o godziny 19:00.
6. We wtorek Święto Matki Bożej Fatimskiej. Nabożeństwo fatimskie w Mogielnicy.
7. We środę rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary i trwać będzie do 09 grudnia bieżącego roku. Całość spotkań będzie miała miejsce w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Krakowskiej, w każdą środę o godzinie 19:00.
8. We czwartek Dzień Dziecka Utraconego. Obejmujemy modlitwą tych, którzy zostali dotknięci bólem spowodowanym utratą dziecka.
9. W sobotę spotkanie parafialnych zespołów Caritas w Budach Głogowskich. Wyjazd z placu przy kościele w Boguchwale o godzinie 08:00.
10. Ogłoszenie dodatkowe (na fiszce).
11. Int. mszalne: