Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela zwykła– 15.10.2017 r.

  16 października 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela zwykła– 15.10.2017 r.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: PASTERNAK, MARTOŃ, MARTOŃ, GRZEBYK, RAK.
  2. We środę św. Łukasza Ewangelisty – patrona Służby Zdrowia i nie tylko…
  3. 3. W piątek w naszym Domu Rekolekcyjnym rozpoczną się o godz. 17.00 rekolekcje Wspólnoty do Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla i Pana od hasłem: „Jezus Król Miłości”. Prowadzić je będzie O. Redemptorysta i Krajowa Animatorka Wspólnot do Intronizacji. Zakończenie obiadem w niedziele. Zapisy i szczegółowy program umieszczony jest w drzwiach kościoła. Zachęcamy do udziału. Warto skorzystać.
  4. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zaprasza na spektakl o kard. Adamie Kozłowieckim, pochodzącym z Huty Komorowskiej – jezuicie, który po przeżyciu niemieckich obozów koncentracyjnych, wyjechał jako misjonarz do Afryki i tam pracował 61 lat. Informacje na stronie internetowej teatru lub kancelarii parafialnej.
  5. Za 3 tygodnie w sobotę 4.11. dzień skupienia Apostolstwa Dobrej Śmierci. Zapisu Zelatorki.
  6. Również 4.11. Narodowa Pielgrzymka Mężczyzn na Jasną Górę. Początek o godz. 10.00. Złożą się na nią ciekawe wykłady oraz uroczysta Msza Święta. Szczegóły na plakacie. Zachęcamy mężczyzn do wyjazdu. Można samochodem, można się umówić na wyjazd. A może któryś z panów zająłby się wyjazdem autokarem. Przemyślcie…
  7. Rozpoczynają się zapisy na VII Diecezjalną Pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach od 3.02.2018 do 10.02.2018. Informacje w gablocie  i w kancelarii parafialnej. Zachęcamy do udziału.
  8. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie 20.10. o godz. 10.00 na placu oraz siedzibie Biura Powiatowego na ul. Lubelskiej 46. W programie prezentacje i prelekcje związane z tematyką działań Agencji, wypełnianie wniosków, ukazanie pracy urzędnika, wyjaśnienie najczęstszych błędów. Szczegóły na plakacie.