Ogłoszenia parafialne – XXX Niedziela zwykła – 23.10.2016 r.

  22 października 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. 930 Zapowiedzi.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:  RZUCIDŁO, HARDYL, FAŁAT, OSTROWSKI, WILCZEK, STEFAŃSKI, ZDUN, MYTYCH. Dodatkowo będzie sprzątanie drogi prowadzącej do cmentarza i kaplicy.
  3. Rozpoczęliśmy Tydzień Misyjny. Wspieramy to ważne dzieło Kościoła – jakim są misje – naszą modlitwą, ofiarą i refleksją.
  4. Organizatorzy pomocy stypendialnej dziękują za ofiary złożone na ten cel w Dniu Papieskim.
  5. Szpital „Pro-Familia” w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne badania kolonoskopii dla osób od 50. do 60. roku życia, a gdy w najbliższej rodzinie występował nowotwór jelita grubego od 40. do 65. roku życia.
  6. Przypominany o rekolekcjach dla małżonków w Domu Rekolekcyjnym w Przybyszówce trwających od piątku do niedzieli.
  7. W sobotę 29.10. kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Początek o godz. 8.30. Będzie to przygotowanie do Uroczystości Wszystkich Świętych. Nie będzie odwiedzin w I sobotę, gdyż wszyscy kapłani diecezji mają spotkanie formacyjne.
  8. Int. mszalne:
  9.  Ogłoszenie Sołtysa wsi Niechobrz: Zebranie Wiejskie odbędzie się 25 października (wtorek) o godz. 18.30 w Domu Ludowym na Krzyżówce. Szczegóły na afiszach.