Ogłoszenia parafialne – XXX Niedziela Zwykła

  26 października 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 27 października 2013 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Skiba

- Nalepa

- Chmiel

- Rykała

- Pociask

2. We czwartek zakończenie nabożeństw różańcowych. Warto zapytać siebie czy choć raz byliśmy na tym nabożeństwie.

3. Zapraszamy wszystkich na czuwanie modlitewne na temat „Pragnę umrzeć, aby żyć” przygotowane przez młodzież oazową. Jest to okazja do chrześcijańskiego przeżywania Wigilii Uroczystości Wszystkich Świętych. Podczas czuwania będzie możliwość spowiedzi. Początek w czwartek o godz. 20.00. Po nabożeństwie przejdziemy na cmentarz, gdzie będziemy modlić się za naszych zmarłych i stawiać im znicze. Zapraszamy.

 

4. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte jak w zwykłe niedziele, z tym że popołudniu Msza Święta o godzinie 14:00 a po niej procesja na cmentarz. Prosimy, aby przed procesją nie było samochodów na drodze do cmentarza. Zwracajcie uwagę na to, że niektórzy są bez wyobraźni.

5. W tę Uroczystość przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy przed każdą mszą świętą. Prosimy też skorzystać wcześniej - od poniedziałku czy to rano czy wieczorem, zwłaszcza ci co są na nabożeństwie, oraz dzień wg. dni kiedy mają być na różańcu.

6. W Zabierzowie w tym dniu jest odpust. Suma o godzinie 10:30. Tamtejszy ksiądz proboszcz zaprasza.

7. W sobotę Dzień Zaduszny. Msze święte o 6:30 na cmentarzu zaś w kościele o 7:00, 9:30, 15:00 i 17:00. Jest to równocześnie pierwsza sobota miesiąca. Do chorych kapłani udadzą się od godziny 8:30. Różaniec fatimski po mszy wieczornej.

8. Od dnia zadusznego będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach, kartki wypominkowe można składać w zakrystii lub kancelarii.

9. Intencje mszalne.