Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela Zwykła – 5.11.2017 r.

04 listopada 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela Zwykła – 5.11.2017 r.

1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn i rozdawanie kartek z programem odmawiania różańca przez następne 20 miesięcy. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. (9.30) Zapowiedzi
  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, a na jutro po Mszy Świętej wieczornej prosimy parafian z następujących rodzin: WARZOCHA, DŁUGOSZ, BAĆ, FERENC, MATUSZEWSKA.
  2. We wtorek kolejna katecheza audiowizualna w Domu Diecezjalnym „Tabor”. Początek o 19.15. Szczegóły na afiszu.
  3. W sobotę 11.11. Święto Niepodległości naszej Ojczyzny. Msza Święta w tej intencji o godz. 9.30. Zapraszamy.
  4. W kinie „Zorza” trwa festiwal Filmów Chrześcijańskich „Arka”, gdzie można obejrzeć 8 filmów nigdy jeszcze nie wyświetlanych w naszych kraju. Szczegóły na afiszu.
  5. Od jutra Msza Święta wieczorna będzie o godz. 17.00.
  6. Dziękujemy Panom stolarzom za odnowienie i remont kapliczek radosnych w Parku Matki Bożej. „Bóg zapłać”.
  7. Towarzystwo Altum i Ośrodek Kultury w Niechobrzu zaprasza na bezpłatne kursy komputerowe dla osób powyżej 25 roku życia kończące się wydaniem certyfikatu. Uczestniczyć mogą osoby niepracujące, pracujące, emeryci i renciści. Zgłoszenia przyjmowane w Ośrodku Kultury w Niechobrzu oraz u Sołtysa.

Sołtys wsi informuje, że IV rata podatku i VI rata opłaty śmieciowej odbierane będą od 9 – 15 listopada (czw – śr).