Ogłoszenia parafialne – XXXII niedziela zwykła– 08 listopad 2015 r.

08 listopada 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.
2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na poniedziałek prosimy parafian z następujących rodzin:
Żołdak,
Kowal,
Grzebyk,
Rzucidło,
Siewierski.

3. We środę 11 listopada kolejna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Dodatkowa Msza Święta będzie o godzinie 9:30. Będziemy się modlić za Ojczyznę, oraz odmówimy Litanię Narodu Polskiego. Na Eucharystię zapraszamy strażaków z pocztem sztandarowym, a także młodzież gimnazjalną, także z pocztem sztandarowym. Po tej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie w świetlicy parafialnej rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Wieczorem zaś na godzinę 19:00 zapraszamy byłych i aktualnych chórzystów, oraz tych do których wysłaliśmy zaproszenie. Odpowiedzmy z odwagą na prośbę powiększenia składu naszego chóru parafialnego.
4. Sprawa śmieci na cmentarzu:
- prosimy o segregowanie śmieci, by nie rzucać ich gdzie popadnie;
- można zabierać do domowych śmieci lampiony ze szkła czy plastiku, wywózka śmieci
z cmentarza to bardzo duży koszt - w tym roku zapłaciliśmy 5500 zł.
5. Już kilkakrotnie prosiliśmy i dzisiaj powtarzamy, by w procesji do Komunii Świętej osoby
z górnej części kościoła i końca ławek po lewej stronie, podchodzili środkiem kościoła. Dzięki temu nie będzie tak ciasno.
6. Kino „Zorza” zaprasza na film „Zakazany Bóg” ukazujący prześladowanie Kościoła
w XX wieku.