Ogłoszenia parafialne – XXXIII niedziela zwykła– 15 listopad 2015 r.

16 listopada 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
2. Dzisiaj w Boguchwale kolejne spotkanie młodzieży przed Światowymi Dniami Młodzieży. W programie adoracje, konferencje, świadectwa. Początek o godzinie 19:00. Zachęcamy młodzież, zwłaszcza starszą, do udziału.
3. Dziękujemy za gremialny udział na Mszy Świętej za Ojczyznę i obecność pocztów sztandarowych straży pożarnej i Zespołu Szkół.
4. We środę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. Po Nowennie młodzież oazowa zaprezentuje specjalny program o Błogosławionej. Zapraszamy dzieci i młodzież do kościoła na to wydarzenie. Jest to bowiem ich patronka, czyli wzór, opiekunka i orędowniczka.
5. We środę o godzinie 19:00 próba chóru, który się powiększył. Dziękujemy za pozytywną odpowiedź na zaproszenie do chóru.
6. Podjęliśmy się małego remontu, strojenia i konserwacji organów. Potrwa to jeszcze około dwóch tygodni. Dlatego jedna część galerii jest niedostępna.
7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto
Akcji Katolickiej i KSMu.
8. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu, zaś na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:
-Pasternak Mateusz
-Wilk