Ogłoszenia parafialne – XXXIII Niedziela Zwykła

  16 listopada 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 17 listopada 2013 r.

1.Składamy podziękowanie za ofiary złożone jako pomoc Kościołowi w Nigerii. Bóg zapłać.

2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Kieś

- Kalandyk

- Janda

- Janda

- Żarów

3. Jutro święto bł. Karoliny – patronki młodzieży i naszej diecezji. Zachęcamy młodzież do udziału we Mszy Świętej.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla i zakończenie Roku Wiary. W katedrze uroczysta Suma o godzinie 12:00.

5. Wszyscy wiemy jakie nieszczęście spotkało Filipińczyków przez tajfun. Cały świat spieszy z pomocą i modli się za tych nieszczęsnych ludzi. Kto by chciał złożyć ofiarę na ten cel, którą przekażemy Caritas, może to uczynić wkładając ofiarę do puszek.

6. Msza Święta gregoriańska za śp. Bronisławę Chmiel rozpocznie się 1 stycznia 2014r. w Irlandii (ks. Andrzej Sroka), zaś za śp. Tadeusza Szczepka także rozpocznie się 1 stycznia w Czechach. Odprawi je kapłan z naszej diecezji rzeszowskiej (ks. Bogusław Partyka).

7. Ogłoszenie Pana Sołtysa – Burmistrz Boguchwały informuje, że w dniu 21 listopada tj. w czwartek bieżącego roku na terenie Niechobrza zostanie przeprowadzona bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Odpady należy wystawić w dniu poprzedzającym dzień przeprowadzenia akcji czyli 20 listopada. Szczegóły na afiszach..

8. W piątek o godzinie 18:00 rozpoczynają się w naszym domu rekolekcje dla osób cierpiących z powodu alkoholizmu kogoś w domu. Zapraszamy.

9. Intencje mszalne: