Ogłoszenia parafialne – XXXIII Niedziela Zwykła – 19.11.2017 r.

  20 listopada 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXXIII Niedziela Zwykła – 19.11.2017 r.

 

 1. (9.30) Zapowiedzi:
 • Krzysztof Taźbier, zam. Niechobrz i Jowita Materna, zam. Rzeszów – Zapowiedź III.
 1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu,
  a na jutro po Mszy Świętej wieczornej prosimy parafian z następujących rodzin: KAMYK, SKWISRKI, BOBEŁ, POCIASK, NOWAK.
 2. 3. Dziękujemy za ofiarę pieniężną na rzecz pomocy prześladowanym chrześcijanom na Bliskim Wschodzie. „Bóg zapłać”.
 3. Rok temu złożyliśmy przyrzeczenie i Jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa na Króla i Pana. Odmawiamy go co miesiąc w I Czwartek miesiąca po Mszy Święte wieczornej. Często wracajmy do tego zobowiązania, które uratuje naszą Ojczyznę. W każdy czwartek Wspólnota do Intronizacji NSPJ na Króla i Pana po Mszy Świętej wieczornej prowadzi adorację. Zachęcamy do włączenia się w tą wielką sprawę.
 4. We wtorek w Domu Diecezjalnym „Tabor” katecheza audiowizualna pt. „Przynieść ukojenie po stracie dziecka” prowadzone przez panią psycholog. Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi. Początek o godz. 19.15.
 5. 9.12. w sobotę będzie Diecezjalny Kongres Trzeźwości w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie. Początek o godz. 10.30
 6. W przyszłą niedziele Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to dzień patronalny Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Centralne uroczystości w Katedrze.
 7. Caritas naszej diecezji wzorem poprzedniego roku rozprowadza tzw. „Torby miłosierdzia”, do których władamy produkty żywnościowe i środki czystości. Składamy je w kancelarii parafialnej do I niedzieli Adwentu.