Ogłoszenia parafialne – XXXIV Niedziela zwykła – 20.11.2016 r.

  19 listopada 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek dla cierpiących i prześladowanych chrześcijan w Iraku. Bóg zapłać!
 2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: BUSZTA, CZUDEC, BIJOŚ, BYJOŚ, KRÓL, HARDYL.
 3. Kolejna katecheza audiowizualna zatytułowana „Świadectwo Dzikiego” we wtorek
  o godz. 1900 w Domu Rekolekcyjnym „Tabor”.
 4. W piątek ostatnie nabożeństwo Miłosierdzia, zatytułowane: „Umarłych grzebać, Modlić się za żywych i umarłych – bł. Matka Małgorzata Łucja Szewczyk”.
 5. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Msze Święte roratnie w niedzielę o godz. 700, zaś w tygodniu o 1700. Zachęcamy do udziału dzieci z lampionami i rosimy rodziców, zwłaszcza ojców o pomoc w ich przygotowaniu. Zapraszamy również i dorosłych, ponieważ w tym roku będą głoszone codzienne homilie, tym razem nie dla dzieci, ale właśnie dla dorosłych.
 6. W związku z licznymi przypadkami śmiertelnego zatrucia tlenkiem węgla, Straż Pożarna apeluje o zwrócenie uwagi na właściwą wentylację w mieszkaniach, łazienkach
  i kotłowniach. Zachęcają również do instalacji czujników tlenku węgla.
 7. Trwa wybór lekarzy cieszących się największym zaufaniem pod hasłem „Eskulap” – szczegóły na afiszu.
 8. Po Mszy Świętej Ministranci, przed Kościołem będą rozdawać obrazki Chrystusa Króla z tekstem modlitwy do odmawiania, jako pamiątkę dzisiejszego Aktu Intronizacji Chrystusa na Króla i Pana. Bierzemy po jednym, chcemy przy okazji policzyć ile nas jest,
  a inni będą mogli wziąć sobie za tydzień.
 9. Int. mszalne:
 10. Ogłoszenie: GOKOM informuje, że worki na odpady segregowane i niesegregowane dla mieszkańców Niechobrza będą rozdawane w trzech punktach w poniedziałek i we czwartek. Szczegóły miejsc rozdawania na afiszu.