Ogłoszenia parafialne – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 9.06.2019

  08 czerwca 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 9.06.2019

 1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla pań. Panie ustawiają się w dwóch rzędach na środku kościoła za swoimi Zelatorkami kolejno według numerów róż do indywidualnego błogosławieństwa. Na początku wzywamy orędownictwa świętego patrona.
 2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: RAK, HARDYL, GARGAŚ, PISAREK, MICHAŁEK, ANTAS, SOŁTYS.
 3. Jutro drugi Dzień Zielonych Świąt – święta NMP Matki Kościoła. Msze Święte o 7.00 i 18.00. Nie jest to święto obowiązkowe, ale zachęcamy do udział w Eucharystii.
 4. Zbiórka ministrantów w środę o 16.30. Zapraszamy szczególne na tę zbiórkę wszystkich chętnych chłopaków (szczególnie po pierwszej komunii świętej), którzy chcą zostać ministrantami. Przyjęcie kandydatów do ministrantów w przyszłą niedzielę o godzinie 11.20.
 5. W najbliższy czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – ustanowione przez PP. Benedykta XVI. Adoracja grupy Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa od godziny 17.00
 6. W piątek Oaza dziękuje Bogu za kolejny rok formacyjny. Świętowanie rozpoczyna o godzinie 17.15 próbą śpiewu, następnie Eucharystia i AGAPA do 21.30. Będzie to czas wspólnej radości i dzielenia się tym co każdy uczestnik przyniesie ze sobą.
 7. Dzieci I Komunijne wyjeżdżają do Częstochowy i Łagiewnik w sobotę 15 czerwca. Wyjazd o północy z piątku na sobotę.
 8. Dzieci i młodzież zachęcamy do rekolekcji wakacyjnych prowadzonych przez różne grupy i stowarzyszenia. Oferta jest bardzo bogata, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Są jeszcze wolne miejsca na: Liturgiczną Służbę Ołtarza, Ruch Apostolstwa Młodzieży, „Bóg Taniec Wypoczynek”. Rodziców dzieci, które zapisały się na wakacyjne oazy, prosimy o dokonanie wpłaty do 10 czerwca. Chętnie udzielę szczegółowych informacji.
 9. Dyrektor Szkoły, Rada Pedagogiczna i Rodzice Szkoły Podstawowej nr 1 w Niechobrzu zapraszają wszystkich na Piknik Szkolny, który odbędzie się 16 czerwca (w przyszłą niedzielę). Początek pikniku godzina 14.30.
 10. Organizujemy wyjazd do Medjugorie w Bośni i Hercegowinie na tygodniowe rekolekcje. Są jeszcze wolne miejsca.
 11. W tym tygodniu odeszła do wieczności Śp. Anna Haśko
  Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.