Ogłoszenia ParafialneXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07.2019

  27 lipca 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

 

Ogłoszenia Parafialne

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07.2019

 

  1. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Kuter, Sowa, Gajdek, Noga, Rzepka, Mazu, Drążek.
  2. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00 do Eucharystii. Spowiedź w I Piątek rano od 6.30. Wieczorem od godziny 17.00 do wieczornej mszy świętej.
  3. W pierwszą sobotę od 8.30 kapłani udadzą się do chorych. Wieczorem w sobotę różaniec w duchu fatimskim oraz adoracja połączona z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  4. W najbliższą niedzielę 4.08. z kościoła farnego w Rzeszowie wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 6.30. Zachęcamy do pójścia na pielgrzymkę lub łączenie się z pielgrzymami przez Katolickie Radio VIA.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  6. Zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa dzieci i matki w stanie błogosławionym.