Ogłoszenia parafialne – 18 sierpnia 2013 r.

  17 sierpnia 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 18 sierpnia 2013 r.

1. (9:30) Zapowiedzi

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:
- Drewniak
- Hadała
- Witalec
- Pociask
- Worek

3. W piątek 23. 08. Wspomnienie bł. ks. Władysława Findysza – męczennika komunizmu, a zarazem w Nowym Żmigrodzie o godz. 11:00 jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich ks. abp. Edwarda Nowaka. Jubilat zaprasza na tę uroczystość.

4. W sobotę 24. 08. W Miejscu Piastowym „IV trzeźwe wesele bez toastu” W programie od godz. 9:00 do nocy: konferencje, biesiada weselna prowadzona przez wodzirejów, posiłek, modlitwa i zabawa. Zachęcamy do wyjazdu. Szczegóły programu na afiszu.

5. W niedzielę Dożynki Diecezjalne w rzeszowskiej katedrze. O godz. 11:00 przyjmowanie delegacji i program słowno – muzyczny, zaś o godz. 12:00 Msza św., której będzie przewodniczył nasz nowy ks. Bp Ordynariusz. Mamy nadzieję, że będziemy tam również reprezentowani przez naszych wieńczarzy.

6. W niedzielę w Lutoryżu odpust parafialny MB Częstochowskiej. Suma o godz. 11:00. Tamtejszy ks. Pb zaprasza.

7. W niedzielę również jako ostatnia niedziela sierpnia, tradycyjnie udamy się pod krzyż milenijny odprawiając drogę krzyżową w int. trzeźwości. Wyruszamy na nią o godz. 15:00 od krzyżówki przy szkole.

8. Intencje mszalne.

9. Decyzją Zarządu odchodzi na inną placówkę s. Irena, która pracowała w kuchni, posługując nie tylko w domu rekolekcyjnym, ale też miejscowym kapłanom i parafii: Bóg zapłać za pracę.

10. Ks. Krzysztof zostaje przeniesiony do Rudnej Wielkiej.