Pierwsza Komunia Święta 2014

  02 czerwca 2014       Category: Aktualności,

1

22 maja 2014 roku w naszym sanktuarium po raz pierwszy do Komunii Świętej przystąpiło dwadzieścioro dzieci: Aleksander, Szymon, Nikodem, Roksana, Jakub, Magdalena, Oliwia, Klaudia, Filip, Kacper, Julia, Dawid, Aleksandra, Małgorzata, Paulina, Norbert, Daria, Justyna, Wiktoria i Jakub.

Następnie przez cały tydzień chodziły w odświętnych, komunijnych strojach do kościoła by złożyć przyrzeczenia abstynenckie, dobrowolne ofiary na rzecz sanktuarium, czy zawierzyć się Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. jednocześnie podejmując się zadania przystępowania do sakramentu pokuty i pojednania przez dziewięć kolejnych pierwszych piątków miesiąca.

Można zobaczyć zdjęcia z niedzielnej uroczystości klikając w zdjęcie wyżej.