Pomoc dla Uchodźców z Ukrainy

  26 lutego 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Od dziś wieczorem (sobota 26.02.2022) przyjmujemy uchodźców z Ukrainy w naszym domu rekolekcyjnym. Potrzebne artykuły sanitarne to: żele pod prysznic dla kobiet i dzieci, szczoteczki i pasty do zębów, szampony dla dzieci i dorosłych, grzebienie i szczotki do włosów, kremy do ciała, chusteczki nawilżające i higieniczne, pampersy, podpaski, ręczniki do ciała, ręczniki papierowe, papier toaletowy, pantofle dla dzieci i dorosłych. Artykuły można przywozić do domu rekolekcyjnego i składać w Sali Myśliwskiej obok kawiarni. Bóg zapłać za wszelki dar serca.

Gdyby ktoś chciał przekazać ofiarę można dokonać przelewu na nr konta: Dom Rekolekcyjny w Niechobrzu 05 9163 0009 2001 0006 5461 0005, z dopiskiem DAR DLA UCHODZCÓW.

Gdyby ktoś dysponował wolnym mieszkaniem, pokojem i chciał przyjąć Uchodźców pod swój dach (ile osób?)to proszę zgłosić to do zakrystii kościoła w Niechobrzu lub przez email parafii.