Propozycje świetlicy na czas ferii

  26 stycznia 2014       Category: Aktualności,

ferie-zimowe-2014- 27.01.2014 - poniedziałek

Spędziłeś całe dotychczasowe ferie w domu? Nie masz gdzie wyjechać? Nic straconego! 
Wyrusz z nami w podróż swojego życia już w poniedziałek (27 stycznia) do Narnii i Śródziemia. W programie m.in.: możliwość obejrzenia jednej z części Opowieści z Narnii lub reżyserskiej wersji Drużyny pierścienia, możliwość zobaczenia prywatnej kolekcji książek i gadżetów związanych z filmami i wiele innych, a wszystko to przy klimatycznej muzyce ! Specjalnie dla was na pytania odpowie ekspert. Ruszaj z nami po skarb.
Zapraszamy.

- 28.01.2014 - wtorek

Nudzisz się w domu? Ferie są dla Ciebie czasem spania? Oj nie! Pamiętaj został Ci jeszcze tylko tydzień! Nie zmarnuj tego! Chcesz zapewnić sobie fantastyczną rozrywkę? To już nie jest żaden problem. Znalazłeś właśnie wspaniałe rozwiązanie! Przyjdź już we wtorek tj. 28.01.2014 na świetlicę, a wraz z muzyką przeniesiesz się w niezapomniany świat. Czeka na Ciebie dzień pełen uśmiechu, radości, a przede wszystkim TAŃCA! Rozbudź w sobie tę umiejętność! Co to będzie…? Mata taneczna czeka! Świetna zabawa gwarantowana! Zapraszamy!
Zaproś znajomych do wspólnej zabawy!

- 29.01.2014 - środa

Jutro świetlica czynna od godz. 11 i moi mili czas zauważyć, ze nasze ferie niestety dobiegają końca, jutro środa a więc ostatnie chwile na zabawę. Zapraszam chętnych, którzy lubią dobrą zabawę i nie boją się mrozu. Przewidziane wiele atrakcji, zabawy w salce, gra w kalambury i wszelakie inne dostępne w naszym składzie. Będzie również możliwość nadrobienia zaległości szkolnych, jeśli ktoś potrzebuje pomocy z zakresu matematyki, może zabrać swoje książki i zaglądnąć do nas, w miarę możliwości postaramy się pomóc.

- 30.01.2014 - czwartek

Już dziś, tj. w czwartek 30.01.2014 zapraszamy na wieczór filmowy o godzinie 18:00. Poniżej można poczytać o filmie jaki będzie można zobaczyć.
W godzinach 11:00 - 16:00 świetlica zamknięta !!!

http://www.filmweb.pl/film/Tożsamość-2011-536768

- 31.01.2014 - piątek

Ferie się kończą, więc pora trochę pomyśleć o szkole i się na to przygotować. Zapraszamy do nas w piątek 31.01.2014. W tym dniu spróbujemy ruszyć nasze umysły grając w szachy oraz popracować nad koncentracją wyciągając z naszej szafki Jengę.
Pomimo tego oferujemy pomoc w odrobieniu zadanych zadań na czas ferii.
W tym dniu pracujemy w godzinach 11:00 - 15:15
Zapraszamy !!!