• To wydarzenie minęło.

Ogłoszenia parafialne 4 Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023 r

18 marca 2023 @ 08:00 - 17:00

4 Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023 r.

1. Ogłoszenia społeczne.

-kominiarze informują, że w dniach od 24 do 27 marca będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe na terenie sołectwa Niechobrz. Szczegóły w gablocie przy misyjnym Krzyżu na afiszu.

-Automotobilklub Rzeszowki informuje, że obok Krzyża Milenijnego odbędą  się samochodowe zawody sportowe 1 kwietnia w godz. 9.30 – 15.30. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia w ruchu. Mapa z trasą zawodów umieszczona jest w gablocie.

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Składka inwestycyjna. Przygotowujemy się do dużego projektu termomodernizacji kościoła. Bóg zapłać za dar serca na nasz wspólny dom.
  2. Bóg zapłać różom różańcowym za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu i intencje Mszalne na święta patronalne.
  3. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.30 i Msza święta bez kazania.
  4. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca ze względu na przypadającą niedzielę Wielkiego Postu została przeniesiona na poniedziałek (20.03.) Wszystkim solenizantom życzymy obfitości łask przez przyczynę św. Patrona
  5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kalandyk, Baran, Kawalec, Szczepek, Szczepek, Wróbel, Wróbel, Nowacki, Lasota, Lasota.
  6. Spotkanie ministrantów i lektorów w środę o godzinie 16:30.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  8. W środę i czwartek na godz. 19.00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na próbę liturgii Sakramentu Bierzmowania.
  9. Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii a także młodzieży z parafii Wola Zgłobieńska, Zgłobień, Kielanówka i Zabierzów w naszym Sanktuarium udzieli ks. Bp. Jan Wątroba w najbliższą sobotę 25 marca o godz. 11.00.
  10. Nabożeństwa drogi krzyżowej w naszym Sanktuarium w piątek po Mszy porannej, o godz. 15.00 z komunią świętą, o godz. 17.30 i o godz. 20.00 prowadzona przez młodzież naszej Oazy.
  11. W sobotę obchodzimy Uroczystość Zwiastowania NMP. Zachęcamy aby w tym dniu podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.
  12. (9.30, 11.30) Zapraszamy dzieci do indywidualnego błogosławieństwa

Data: