Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXII zwykła 28.08.2022

27 sierpnia 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXII zwykła 28.08.2022

1. Droga Krzyżowa w intencji uzależnionych od alkoholu i walczących z nałogiem wyjdzie dziś od SP nr 1 pod Krzyż Jubileuszowy o godz. 15.00. Zachęcamy do udziału w modlitwie pokutnej na zakończenie miesiąca trzeźwości.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kalandyk, Slipko, Ruszel, Owsiak, Jabłoński, Madziar, Nycz, Piekło, Wróbel, Guzik.
  3. Zbiórka wszystkich lektorów i ministrantów w środę  po Mszy świętej wieczornej.
  4. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek o godz. 8.00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek w ciągu dnia od godz. 9.00 do godz. 18.00.
  6. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą świętą rano i wieczorem.
  7. W pierwszą sobotę kapłani udadzą się z posługa sakramentalną do chorych od godz. 8.30. Po Mszy św. wieczornej różaniec i wieczór uwielbienia zakończony apelem jasnogórskim o godz. 21.00
  8. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.
  9. W najbliższą po Mszy św. rannej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  10. Msze święte gregoriańskie za śp. Stanisławę Kalandyk będą oprawiane w Węgorzewie od 1 – 30 września.
  11. Parafia w Boguchwale organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dn. 21-29 września, koszt 850zł i 280E. Szczegółowe informacje i zapisy w kancelarii parafialnej w Boguchwale.
  12. W nowym roku szkolnym zmieniamy godziny urzędowania kancelarii parafialnej. Kancelaria będzie czynna w poniedziałki i środy od 19.00 do 20.00. Sprawy pilne, tematy do omówienia i protokoły przedślubne prosimy zgłaszać wcześniej przez email parafii lub telefonicznie.