30 września 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – Odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu
1.10.2023 r.

1. Przezywamy dziś odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu. Dziękujemy ks. Waldemarowi Pszenicznemu za posługę w tym szczególnym dla nas dniu. Bóg Zapłać. Suma odpustowa i z procesją eucharystyczną o godz. 11.30.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Hofman, Świetlik, Świetlik, Hudzicka, Rzepka, Zieliński, Sworst, Rębisz, Mesek, Ciebiera.
  3. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc Różańca Świętego. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. W niedziele, święta i czwartki przed Mszą świętą wieczorną. W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia w modlitwie. W poniedziałki prosimy młodzież kl. 8 i 7, we wtorki kl. 6 i 5, w środy kl. 4, 2 i 1 w czwartki kl. 3, w piątki prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W soboty zapraszamy chętnych Braci i Siostry z Róż Różańcowych do prowadzenia modlitwy.
  4. „Gość extra” poświęcony Matce Bożej jest do nabycia w cenie 14 zł. pod figurą św. Antoniego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w I czwartek miesiąca od 7.30 do Mszy św. wieczornej
  6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w czwartek o godz. 18.00. Przed modlitwą różańcową dzieci otrzymają poświęcony różaniec i będą prowadzić modlitwę.
  7. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  8. W I piątek możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą św.
  9. W I sobotę księża udadzą się do chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo różańcowe oraz Wieczór Uwielbienia zakończony Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00
  10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet po Mszy św. o godz. 7.30.
  11. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek 17 października (za dwa tygodnie) po Mszy świętej wieczornej
  12. Organizujemy pielgrzymkę dla dzieci z Oazy i ministrantów do Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji dnia papieskiego w sobotę 14 października.
  13. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.