Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego – 7.01.2024 r.

06 stycznia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela Chrztu Pańskiego  - 7.01.2024 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro i sobotę rano prosimy rodziny: Hadała, Witalec, Pociask, Chmiel, Chmiel, Dąbrowski, Rak, Dziadosz, Hardyl.
  3. W tym tygodniu udamy się z wizytą duszpasterską od godz. 16.00:

Ks. Mariusz

Poniedziałek: - Od P. Doroty Witalec do P. Haśko Grażyny

Wtorek: Od P. Adama Cieślickiego do P. Stefani Bać

Środa: kontynuacja domów przy kościele  - od P. Andrzeja Augustyna do P. Budy (Szalwy)

Czwartek: Domy w okolicy Stokrotki - od P. Roberta Szałkiewicza do P. Jana Adamczyka

Piątek: Od P. Romana Wróbla do P. Edwarda Dryji – drogą od szkoły w stronę remizy

Sobota: godz. 9.00 Od Anny Rykały domy przez wieś do remizy

Ks. Rafał

Poniedziałek: Od P. Zbigniewa Dulibana do P. Zofii Gubernat

Wtorek: Od P. Ruszel do P. Kawalec (Siuta)

Środa: Od P. Trznadel (Kiernicki) do P. Niemiec (Moskwa)

Czwartek: Od P. Skrętkowskich koło starego ośrodka zdrowia do P. Janusza Kalandyka

Piątek: Od P. Marka Wajdy do P. Janusza Wałacha

Sobota: Godz. 9.00 Granice - od P. Jerzego Grobelskiego do P. Andrzeja Surówki

Ks. Proboszcz – Radzielówka

Poniedziałek: Od P. Migut do P. Stanisława Bijoś

Wtorek: Od P. Bogdana Króla do P. Haliny Kalandyk

Środa: Od P. Marii Gołaś do P. Roberta Szwedy

Czwartek: Od Stanisława Pokusy do P. Mariusza Urbana

Piątek: Od P. Janusza Chudzickiego do P. Waldemara Liba

Sobota: Godz. 11.30 Łąki: Od P. Nalepów do P. Fałat (Hardyl)

Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni znajduje się również na stronie parafialnej oraz na parafialnym Fb.

1. Apostolstwo Dobrej Śmierci spotkanie formacyjne będzie miało w środę po Mszy świętej wieczornej w bibliotece domu rekolekcyjnego.
  2. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 do Mszy św. wieczornej.
  3. Pojawiła się inicjatywa nocy adoracyjnej w kaplicy domu rekolekcyjnego cyklicznie raz w miesiącu z I piątku na I sobotę od godziny Apelu (21.00) do Mszy porannej (7.00). Jeśli uzbiera się grupa osób zapewniająca adorację nocną po 2 osoby na godzinę to będzie taka możliwość. Zainteresowanych taką formą ofiary duchowej dla Jezusa zapraszam do zgłoszenia się w zakrystii lub pod telefonem podanym w ogłoszeniach (P. Tomasz 600611476).
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć orkiestrę dętą z Niebylca na Mszach o 9.30 i 11.30. Po Mszy św. podziękujemy im za akompaniament do wspólnego kolędowania ofiarą do puszek.
  5. (9.30 i 11.30) błogosławieństwo dzieci.
  6. Do wieczności odeszli śp. Ludwik Stanowski, P. Marta Kalandyk – nauczyciel naszej szkoły. Pogrzeb w Zwięczycy we wtorek o 13.30, Alicja Worek – jej pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę w naszym kościele o 10.00. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.  Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen