Ogłoszenia Parafialne 15.11.2020

  14 listopada 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

33 Niedziela Zwykła  15.11.2020 r.

 

 1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Lib, Lib, Siorek, Samolej, Kwasek, Roman, Płonka, Lantenszleger, Janowski.
 2. Dziękujemy panom z róży Podwyższenia Krzyża Świętego za uporządkowanie Parku Matki Bożej.
 3. Prosimy strażaków o wyczyszczenie rynien na kościele
  i budynkach parafialnych w dowolnym czasie.
 4. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w wycinkę drzew koło kościoła.
 5. W środę – 18 listopada, wspomnienie bł. Karoliny Kózki – patronki naszej diecezji i młodzieży. W tym dniu zapraszamy młodzież a szczególnie kandydatów do Bierzmowania z klas VII i VIII, aby w tym trudnym czasie powierzyli się swojej patronce.
 6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – zakończenie liturgicznego roku. O godz. 11.00
  Bp Kazimierz Górny poświęci figurę Chrystusa Króla znajdującą się przy górnym parkingu. Zgromadźmy się tam, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu. Po poświęceniu figury procesyjnie przejdziemy do kościoła na Eucharystię.
 7. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Wypiszmy imiona naszych zmarłych z rodziny, aby w codziennej modlitwie po Mszach świętych polecać ich dusze Miłosierdziu Bożemu w koronce. Koperty z wypominkami prosimy składać w koszyku przy wejściu do zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w tym roku.
 8. Do wieczności odeszła śp. Anna Witek i Grażyna Chmiel. Pogrzeb śp. Grażyny odbędzie się we wtorek o 14.00. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a ich dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.