Ogłoszenia parafialne 16 Niedziela Zwykła 19.07.2020 r.

16 lipca 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

16 Niedziela Zwykła 19.07.2020 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. W tym tygodniu na jutro wieczorem i sobotę rano proszę osoby z następujących rodzin: Wróbel, Dudek, Rejment, Lenik, Szwed, Chromik, Pokusa, Zawiło.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00
  3. W sobotę w godzinach od 10:00 do 13:00 na parkingu przykościelnym odbędzie się Rajd Samochodów Zabytkowych. Prosimy o pozostawienie w tych godzinach wolnego parkingu.
  4. W najbliższą niedzielę o godz. 14:00 będzie Msza św. w intencji Strażaków, a po niej poświęcenie nowego wozu strażackiego.
  5. W najbliższą niedzielę, po mszach św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztof – patrona kierowców. Będzie można złożyć wówczas ofiarę do puszek na wsparcie funduszu misyjnego MIVA Polska.
  6. Również w niedzielę o godz. 10.30 katecheza przedmałżeńska.
  7. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej rodziny parafialnej śp. Halinę Kubacką. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu.