Ogłoszenia parafialne 2 Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021 r.

27 lutego 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

2 Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021 r.

1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Witalec, Pociask, Chmiel, Dąbrowski, Chmiel, Dziadosz, Rak.
  2. Dziś po każdej Mszy świętej ofiarą do puszek wspieramy polskich misjonarzy.
  3. Katecheza przedślubna dziś o 10.30 w budynku plebani wejście od dołu.
  4. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.30. Poprowadzi je i wygłosi kazania pasyjne Ks. Józef.
  5. W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu cały dzień. Znajdźmy jedną godzinę, aby towarzyszyć Jezusowi naszą obecnością
    w kościele.
  6. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w czwartek o 18.00 – Msza święta i próba ceremonii.
  7. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed mszami rano
    i wieczorem.
  8. Kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy na spotkanie w kościele w piątek na godz. 19.40 i na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 20.00, podczas której otrzymają poświęcone krzyże.
  9. W pierwsza sobotę księża udadzą się do chorych od 8.30.
  10. Wieczór uwielbienia w sobotę od 18.00. Rozpoczniemy Msza św., następnie modlitwa różańcowa i adoracja do 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim.
  11. Katechezy przedmałżeńskie zaplanowane są na drugi weekend marca
    i czerwca. Szczegóły i formularz do zapisu na stronie naszej parafii.
  12. Za ławkami z tyłu została wyłożona bezpłatna gazeta pt. „Dobre Nowiny”.
  13. Msze święte gregoriańskie za śp. Zofię Dziedzic rozpoczną się od 7 marca na Ukrainie. Zachęcamy rodzinę i bliskich do uczestniczenia przez miesiąc w Mszach świętych w naszym kościele.
  14. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Zawojską. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie – daj jej wieczne spoczywanie.