ogłoszenia parafialne 22.09.2019

21 września 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22.09.2019

1. Przypominam o bezpłatnym szkoleniu zdrowotnym, które odbędzie się we wtorek 24. września w Szkole Podstawowej w Zgłobniu o godzinie 8:00. Szczegóły na temat szkolenia oraz zapisów dostępne są na tablicy ogłoszeń i na ulotkach wyłożonych z tyłu przy gazetach.
  2. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Pieniążek, Micał, Smolak, Żuczek, Bać, Soroka, Madera.
  3. Spotkanie dla ministrantów, lektorów w środę o 16.45.
  4. Próba chóru w środę po nowennie.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  6. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek. O 17.30 przygotowanie liturgii i po Mszy św. spotkania w grupach.
  7. Gdyby ktoś potrzebował okna wymienione z domu rekolekcyjnego na szklarnię lub do budynku gospodarczego to można je jeszcze zabierać w tym tygodniu.
  8. Katechezy przedmałżeńskie odbędą się w naszym domu rekolekcyjnym w pierwszy weekend grudnia (6 – 8XII). Zapraszamy narzeczonych i wszystkich, którzy chcą się przygotować do sakramentu małżeństwa do zgłaszania się przez email parafii.
  9. Zapraszam do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 21-28.03.2020 (od soboty do soboty). Koszt 2990 zł + 170 USD od osoby. Wpłata zaliczki do końca września 1000 zł. Obsługuje nas biuro „Misja Travel”. Szczegóły na tablicach i w zakrystii.
  10. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.
  11. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Janusza Szczepka pochodzącego z Niechobrza. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen.