Ogłoszenia parafialne 23 Niedziela Zwykła 6.09.2020 r.

05 września 2020       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic dla mężczyzn.
  2. Do pomocy przy koszeniu trawy we wrześniu i opieki nad czystością w parku Matki Bożej prosimy różę św. Andrzeja Boboli.
  3. Dziękujemy ks. Nikodemowi za wygłoszone Słowo Boże. Po Mszy świętej ofiarą do puszek możemy wesprzeć budowę nowego kościoła bł. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie – parafii, w której ks. Nikodem jest wikariuszem.
  4. „Miał być i jest świętym. Bł. ks. Józef Kowalski”. Autorskie spotkanie promujące książkę biograficzną odbędzie się z P. Jaromirem Kwiatkowskim w dużej sali domu rekolekcyjnego dzisiaj o 10.30.
  5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Maruszewska, Miąsik, Stanowski, Wolska, Chmiel, Tronina, Wilk, Wapińska, Pasternak.
  6. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – tzw. Matki Bożej siewnej. Po Mszach świętych poświęcenie ziarna na zasiew. Msze święte o 7.00 i o 18.00.
  7. Spotkania dla ministrantów i lektorów w środę o 16.30 w salkach oazowych na dole plebanii a dla kandydatów w sobotę o 11.00 w kościele. Do kandydatów mogą zapisywać się chłopcy od 3 klasy SZ. P.
  8. Próba chóru w środę po nowennie.
  9. Spotkanie dla Oazy w piątek o godz. 17.30
  10. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII mają swoje modlitewne spotkanie w sobotę o 16.30 w kościele.
  11. Katechezy przedmałżeńskie w formie dla skupienia dla narzeczonych w najbliższy piątek i sobotę 11-12 września. Rozpoczęcie Mszą świętą o 18.00. Zapisy przez wypełnienie formularza na naszej parafialnej stronie.