Ogłoszenia parafialne 25.08.2019

  24 sierpnia 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia Parafialne

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.08.2019

 

  1. Dziś witamy w naszej parafii nowego wikariusza ks. Filipa Mikułę pochodzącego z Rzeszowa z parafii katedralnej. Ks. Filip obejmie opieką szkołę nr 2 i Służbę Liturgiczną Ołtarza. Życzymy pomocy Matki Bożej na czas posługi duszpasterskiej i siły do podjęcia zadań. Szczęść Boże.
  2. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Ostrowski, Kamyk, Materna, Ceglarz, Moskwa, Rzucidło, Kamyk.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę intronizacji Chrystusa Króla w czwartek od 17.00
  4. Spowiedź dla dzieci przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w piątek od 17.00.
  5. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.
  6. Proszę rejony p. Roga, p. Trznadla i p. Wiesława Kalandyk o pomoc w czyszczeniu i malowaniu ławek do sali kominkowej dla grup duszpasterskich. Potrzebne są szlifierki, papier ścierny, pędzle. Pracę podejmijmy w uzgodnieniu z rejonowymi w tym tygodniu o dowolnej porze dnia. Chcemy wreszcie zakończyć prace remontowe w dolnej części domu parafialnego, by od przyszłego tygodnia mogły tam odbywać się już zajęcia duszpasterskie.
  7. Wczoraj nagle odszedł do wieczności śp. Zbigniew Rzepka l. 57. Pogrzeb odbędzie się jutro o 16.00. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.