Ogłoszenia parafialne – 29 Niedziela zwykła 22.10.2023 r.

21 października 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – 29 Niedziela zwykła
22.10.2023 r.

1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Lib, Siorek, Samolej, Kwasek, Roman, Płonka, Lantenszleger, Janowski, Wróbel, Dryja
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka w czasie Mszy świętej przeznaczona na misje. Polecajmy intencje misyjne w naszych modlitwach.
  3. Składką do puszek po Mszach świętych dziś zbieramy ofiary na pomoc w odbudowie spalonego domu naszych parafian Kalandyków. Bóg zapłać za solidarność z poszkodowanymi.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. Dziś przed Mszą świętą wieczorną o 16.30. W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia w modlitwie. W poniedziałek prosimy młodzież kl. 8 i 7, we wtorek kl. 6 i 5, w środę kl. 4, 2 i 1 w czwartek kl. 3, w piątek prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W sobotę zapraszamy chętnych Braci i Siostry z Róż Różańcowych do prowadzenia modlitwy.
  5. Rada Parafialna zakończyła 5 letnią kadencję. Dziękujemy radnym za pomoc w przeprowadzeniu inwestycji parafialnych w ostatnich 5 latach. Nowy skład rady zostanie powołany z rejonowych lub osób przez nich wyznaczonych z rejonu.
  6. Kartki na wypominki wystawione są z tyłu za ławkami. Wypiszmy imiona naszych bliskich zmarłych i w kopertach składajmy w zakrystii u P. Kościelnego.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00. Nabożeństwo różańcowego o 18.00.
  8. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  9. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.