Ogłoszenia parafialne 32 Niedziela Zwykła – 07.11.2021 r.

06 listopada 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Zmiana Tajemnic Różańcowych dla mężczyzn. Dziękujemy braciom z Róży Świętego Maksymiliana za opiekę nad parkiem Matki Bożej w październiku. Na listopad prosimy braci z Róży Świętego Andrzeja Boboli.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Chmiel, Grobelski, Dryja, Bać, Róg, Czech, Łoś.
  4. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Wypiszmy imiona naszych zmarłych z rodziny. Przez cały miesiąc w codziennej koronce do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać ich Koperty z wypominkami składamy w koszyku przy wejściu do zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w tym roku.
  5. W czwartek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Porządek Mszy Świętych niedzielny.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 do godz. 16.30.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych dla kobiet po rannej Mszy Świętej.
  8. Kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z klas VIII zapraszamy na spotkanie w kościele w najbliższą sobotę na godz. 16.30.
  9. Bóg Zapłać strażakom za oczyszczenie rynien na kościele i budynkach parafialnych.
  10. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy Świętej.