Ogłoszenia parafialne – 32 Niedziela zwykła 13.11.2023 r.

11 listopada 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – 32 Niedziela zwykła
13.11.2023 r.

1. Ogłoszenie społeczne.
  2. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  3. Jutro swoje imieniny obchodzi ks. Stanisław Zimny. Dziękując za jego obecność z nami i posługę życzymy zdrowia i obfitości łask za przyczyną św. Stanisława Kostki.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Żuczek, Sowa, Duliban, Słaby, Ficek, Łężowski, Lelek, Buda, Kogut, Bijoś.
  5. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Koperty z wypominkami składamy w koszyku przed tablicą pamięci o zmarłych w ubiegłym roku znajdującej się przy zakrystii. Przez cały listopad po Mszach świętych w codziennej koronce do Bożego Miłosierdzia polecamy ich   Bóg zapłać za składane ofiary.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do Mszy wieczornej
  7. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  8. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania z klas ósmych otrzyma poświęcone modlitewniki w najbliższą sobotę w czasie Mszy świętej o godz. 18.00.
  9. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.
  10. Do wieczności odeszła ŚP. Janina Dragulska l. 93. Rodzinie składamy wyrazy współczucia. Jej duszę polećmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.