Ogłoszenia parafialne 7 Niedziela Zwykła 24.02.2019 r.

  23 lutego 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne
7 Niedziela Zwykła 24.02.2019 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: WRÓBEL, JAROSZ, STOCHLA, JAROSZ, PIETRONOWICZ, ZIOBRO, RAŁOWSKI.
2. Przypominamy o spotkaniu organizacyjnym dla aktorów do Misterium Męki Pańskiej i dla wszystkich chętnych, którzy chcą się włączyć w to dzieło. Spotkanie odbędzie się po dzisiejszej Mszy św. wieczornej – czyli o 17.30 w dużej sali domu rekolekcyjnego.
3. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek po Mszy świętej wieczornej.
4. Grupa „Dziewczęcej Służby Maryi” na nowo rozpoczyna spotkania. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki z klas od 4-6 SP na pierwsze spotkanie organizacyjne z księdzem diakonem, które odbędzie się w środę o godzinie 17.00.
5. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 16.45.
6. Również w środę nowenna a po niej próba chóru.
7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania rozpoczyna w czwartek o godzinie 18.00 Mszą świętą spotkanie.
8. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi świętej. W piątek rano od 6.30; wieczorem od 17.00 do 18.00. W sobotę po Mszy świętej różaniec w duchu fatimskim i wieczór uwielbienia.
9. Do chorych udamy się z racji I soboty od 8.30.
10. Po Mszy św. dzieci oraz matki w stanie błogosławionym zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.