Ogłoszenia parafialne II Niedziela zwykła – 14.01.2024 r.

13 stycznia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

II Niedziela zwykła - 14.01.2024 r.

1. Ogłoszenie społeczne: Schronisko dla zwierząt w Boguchwale zwraca się z prośbą o ochronę dla psów w czasie mrozów. Wystarczy ocieplić budę, wydłużyć łańcuch, zadbać, aby była nie zamarznięta woda i jedzenie. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy z karmą dla zwierząt może skontaktować się z P. Kamilą Budnik, tel. 796 190 282.
  2. Od tygodnia w naszej parafii pełni posługę organisty Pan Stanisław Cieplikowski dojeżdżający z Jasła. Ze względu na dojazd będzie grał w niedziele, święta, środy z nowenną, śluby i pogrzeby.
  3. Msza święta żałobna szkolna za nauczyciela ś.p. Martę Kalandyk oprawiona będzie (jutro) tj. w poniedziałek o godz. 10.00.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na poniedziałek wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Pisarek, Gargaś, Michałek, Antas, Sołtys, Ziobro, Janowski, Janowski, Chmiel, Baran.
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
  6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00
  7. Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – głównego patrona naszej diecezji wypada w piątek 19 stycznia. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza zostanie odprawiona w katedrze rzeszowskiej o godz. 18.00.
  8. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską w domach parafii. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i gościnność, a także ofiary składane na tacę z wdzięczności za posługę księży. Gdyby ktoś chciał zaprosić księdza z zaległą wizytą można zgłosić to po Mszach świętych w zakrystii lub na maila naszej parafii ze strony internetowej. Odwiedzimy te rodziny w najbliższą sobotę od godz. 9.00.
  9. Grafik kolędy na najbliższe dni – rozpoczynamy o godz. 16.00:

Ks. Proboszcz– Wzdłuż drogi za remizą w kierunku szkoły.

Poniedziałek: od P. Rzucidłów do P. Skwarków

Wtorek: od P. Piterów do P. Świstów

Środa: od P. Skalniaków do P. Kawów

Czwartek: Kąty – od P. Sendeckich do P. Gubernatów

Ks. Mariusz – Dolny Gościniec w stronę remizy.

Poniedziałek: od P. Chmielów do P. Rogów

Wtorek: od P. Zdunów do P. Nazimków

Kąty:

Środa: od P. Młynarczyków do P. Kozioł

Czwartek: od P. Gołąb do P. Warzocha

Piątek: od P. Tuszyńskich do P. Wróbel

Ks. Rafał – domy przy głównej drodze w kierunku ronda

Poniedziałek: od P. Łoza do P. Kurców

Wtorek od P. Koszelników do P. Pelczarów

Środa: P. Krzanowskich do P. Rachwalskich

Kąty:

Czwartek: od P. Lasotów do P. Trznadel

Piątek: Od P. Wróbli do P. Liskowicz

1. Katecheza dla rodziców dzieci I komunijnych w najbliższą niedzielę po Mszy świętej ok. 10.30 w dużej sali domu rekolekcyjnego.
  2. Składka inwestycyjna na wymianę posadzki w kościele w najbliższą III niedzielę miesiąca.
  3. Organizujemy rekolekcje dla rodzin z małymi dziećmi w terminie weekendowym 2-4 luty w domu rekolekcyjnym. Animacje poprowadzą animatorzy z Domowego Kościoła. Informacje na stronie internetowej naszego domu Magnificat i zapisy przez email strony domu rekolekcyjnego.
  4. Organizujemy warsztaty muzyczne dla młodzieży w czasie ferii zimowych w dniach 6-8 luty. W programie kształcenie słuchu, emisja głosu, ćwiczenia polifoniczne. Zajęcia poprowadzą chórmistrzowie i nauczyciel wokalny z Rzeszowa. Zapraszamy uzdolnioną muzycznie młodzież. Informacje na afiszu, stronie i fb domu rekolekcyjnego. Zapisy przez email domu rekolekcyjnego Magnificat.
  5. (9.30, 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.