Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2017 r.

  18 marca 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2017 r.

 

  1. (930) Zapowiedzi.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: LIB STANISŁAW, LIB ZBIGNIEW, BOROWSKA, POCIASK, CIUBA, LIB ZOFIA, SKIBA.
  3. Jutro liturgiczne wspomnienie św. Józefa – Oblubieńca NMP, przeniesione z dzisiejszej niedzieli.
  4. We wtorek koncert ewangelizacyjny ks. Jakuba Bartczaka – najlepszego rapera wśród polskich księży. Odbędzie się on w kościele w Boguchwale o godz. 1900. Zachęcamy szczególnie młodych. (Zasmakować można już w Boguchwale o godz. 1900.)
  5. We środę na Mszy Świętej wieczornej wprowadzenie na kolejny stopień w Dziewczęcej Służbie Maryjnej.
  6. We czwartek Narodowy Dzień Życia, zaś w piątek 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Można będzie wtedy złożyć deklaracje przystąpienia do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje leżą na stoliku za ławkami.
  7. W tym samym dniu 25.03. świętujemy 25 r. powstania naszej Diecezji Rzeszowskiej.
  8. Wydział zamiejscowy KUL w Stalowej Woli zaprasza do studiowania na oferowanych kierunkach. Szczegóły na afiszu.
  9. W piątek 25.03. rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne. Prowadzić je będzie ks. Prałat Ireneusz Folcik – długoletni duszpasterz akademicki, a potem proboszcz na Staromieściu w Rzeszowie. Program jest zawieszony na drzwiach kościoła i na kartkach, które leżą na stoliku i są do wzięcia. Ale kilka rzeczy tytułem zachęty. (Prezentacja planu). Zachęcamy do modlitwy o owocność rekolekcji.
  10. Do adoracji na Gorzkich Żalach w przyszłą niedzielę prosimy męską różę św. Krzyża.