Ogłoszenia parafialne III Niedziela zwykła – 21.01.2024 r.

20 stycznia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

III Niedziela zwykła - 21.01.2024 r.

1. Ogłoszenia społeczne:

-p. Sołtysa o opłacie śmieciowej

-GOCOM o workach na odpady

-S. Prezentki o rekrutacji do szkoły

1. Katecheza dla rodziców dzieci I komunijnych dziś ok. godz.10.30 w dużej sali domu rekolekcyjnego.
  2. Dziś składka inwestycyjna na wymianę posadzki w kościele.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na poniedziałek wieczór i sobotę rano prosimy rodziny: Ciekliński, Czarnik, Szeliga, Żuczek, Kowal, Wróbel, Czech, Czech, Warzocha, Rak.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
  5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00
  6. Organizujemy rekolekcje dla rodzin z małymi dziećmi w terminie weekendowym 2-4 luty w domu rekolekcyjnym. Animacje poprowadzą animatorzy z Domowego Kościoła. Informacje na stronie internetowej naszego domu Magnificat i zapisy przez email strony domu rekolekcyjnego.
  7. Organizujemy warsztaty muzyczne dla młodzieży w czasie ferii zimowych w dniach 6-8 luty. W programie kształcenie słuchu, emisja głosu, ćwiczenia polifoniczne. Zajęcia poprowadzą chórmistrzowie i nauczyciel wokalny z Rzeszowa. Zapraszamy uzdolnioną muzycznie młodzież. Informacje na afiszu, stronie i fb domu rekolekcyjnego. Zapisy przez email domu rekolekcyjnego Magnificat.
  8. Katechezy Przedmałżeńskie odbędą się w naszym domu rekolekcyjnym Magnificat w terminie 9-10 luty br. zapisy przez formularz ze strony internetowej
  9. Katechezy przedślubne w następną niedzielę (IV) w poradni rodzinnej o godz. 10.30
  10. (9.30, 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.
  11. Do wieczności odeszła śp. Danuta Michałek l. 68. Wyrażamy współczucie rodzinie. Jej duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.