Ogłoszenia parafialne IV Niedziela zwykła – 28.01.2024 r.

27 stycznia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

IV Niedziela zwykła - 28.01.2024 r.

1. Katechezy przedślubne w poradni rodzinnej dziś o godz. 10.30.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na poniedziałek wieczór i sobotę rano prosimy rodziny: Kamyk, Żołdak, Dylowski, Kaczmarek, Bury, Wilk, Grzebyk, Gołąb, Rzucidło, Siewierski.
  3. W I czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień od 7.30 do18.00.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
  5. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 Msza w intencji śp. Marty Kalandyk z intencji od uczniów i rodziców SZP nr 1 w Niechobrzu i o godz.18.00. Jest to dzień życia konsekrowanego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji.
  6. Okazja do spowiedzi z racji nowenny I piątkowej pół godziny przed Mszami.
  7. W najbliższy I piątek rozpoczynamy praktykę I piątkowej nocnej adoracji. Kaplica domu rekolekcyjnego będzie otwarta dla wszystkich chętnych. Wejście do kaplicy będzie oświetlone i na drzwiach będzie napis „Do kaplicy adoracji”. To drzwi po lewej stronie od wejścia do kancelarii parafialnej. Adoracja nocna od 21.00 do 7.00 rano.
  8. W I sobotę duszpasterskie odwiedziny chorych od 8.30. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i Wieczór Uwielbienia zakończony Apelem Jasnogórskim.
  9. Są jeszcze miejsca wolne na rekolekcje dla rodzin z małymi dziećmi w terminie weekendowym 2-4 luty w domu rekolekcyjnym. Informacje na stronie internetowej naszego domu Magnificat i zapisy przez email strony domu rekolekcyjnego.
  10. Zachęcamy młodzież uzdolnioną muzycznie do udziału w warsztatach muzycznych w czasie ferii zimowych w dniach 6-8 luty. Zapisy przez email domu rekolekcyjnego Magnificat.
  11. Katechezy Przedmałżeńskie odbędą się w naszym domu rekolekcyjnym Magnificat w terminie 9-10 luty br. zapisy przez formularz ze strony internetowej.
  12. (9.30, 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.
  13. Do wieczności odszedł śp. Józef Macek l.87. Wyrażamy współczucie rodzinie. Jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.