Ogłoszenia parafialne Niedziela Bożego Miłosierdzia 16.04.2023 r.

15 kwietnia 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela Bożego Miłosierdzia 16.04.2023 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Składka przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Bóg zapłać za skarbonki wielkopostne, składane w koszyku przed ołtarzem. Składka inwestycyjna przeniesiona jest na przyszły tydzień ze względu na przypadające dziś święto patronalne Caritas.
  2. Jutro imieniny będzie obchodził ks. Robert. Życzymy mu Bożego Błogosławieństwa, Darów Ducha Świętego i opieki MBNP. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach i życzliwości.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Chmiel, Chmiel, Pelczar, Pelczar, Wróbel, Kurc, Adamczyk, Żybura, Uliasz, Woliński.
  4. W czwartek adoracja NS od 17.00.
  5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
  6. Katechezy przedmałżeńskie będą odbywać się w najbliższy piątek i sobotę w domu rekolekcyjnym. Rozpoczęcie i zakończenie Mszą św. o 18.00. Zapisy przez formularz zamieszczony na naszej stronie.
  7. O wykonanie prac społecznych przy drzewie na skarpie wokół budynków parafialnych prosimy Panów z rejonu P. Jacka Raka. Potrzebne będą piły motorowe i ciągnik. Jeśli będzie ciepło to prosimy o porządkowe prace w sobotę od 8.00.