Ogłoszenia parafialne Niedziela Bożego Miłosierdzia 7.04.2024 r.

06 kwietnia 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela Bożego Miłosierdzia 7.04.2024 r.

1. Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. W przyszłą niedzielę dla kobiet po rannej Mszy świętej. O opiekę nad parkiem i koszenie trawnika w kwietniu prosimy różę braci św. Floriana.
  2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Składka przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Bóg zapłać za skarbonki wielkopostne składane w zakrystii.
  3. Uroczyste zakończenie nowenny do Miłosierdzia Bożego odbędzie się dziś w czasie Mszy świętej o 14.30 procesją do krzyża w parku MB. Po zakończonej modlitwie zapraszamy na wspólnego grilla w altanie z zespołem góralskim „Ochotni” z Ochotnicy Górnej.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Soroka, Lisiak, Madera, Lasota, Taźbier, Bać, Bać, Skrętkowska, Ożóg, Borek.
  5. Prosimy ministrantów z ich rodzicami na spotkanie w środę o godz. 16.30 do dużej sali domu rekolekcyjnego.
  6. ADŚ zaprasza do udziału w modlitwie różańcem do siedmiu boleści Matki Najświętszej zawsze w drugą środę przed Mszą świętą wieczorem. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne w poradni rodzinnej.
  7. W czwartek adoracja NS od 17.00.
  8. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
  9. Kandydaci do bierzmowania z klas ósmych mają swój dzień skupienia w najbliższą sobotę od godz. 9.00 do 21.00.
  10. Kandydaci z klas siódmych przychodzą na Mszę św. wieczorną i po Mszy świętej spotkanie organizacyjne z ks. Rafałem.
  11. O wykonanie prac społecznych przy drzewie na skarpie wokół budynków parafialnych prosimy Panów z rejonu P. Jacka Raka w sobotę od godz. 8.00. Potrzebne będą piły motorowe i ciągnik z wyciągarką.
  12. Do wieczności odeszła św. Maria Gargaś l. 90. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a Jej duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie. Amen