Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021 r.

  20 listopada 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział w nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Siorek, Łuczyk, Całka, Surówka, Nisztuk, Sikora, Motyl, Kliszcz.
  3. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Wypiszmy imiona naszych zmarłych z rodziny. Po Każdej Mszy ich dusze polecamy w koronce do Bożego Miłosierdzia. Koperty z wypominkami składamy w koszyku przy wejściu do zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w tym roku.
  4. W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii -dziewicy i męczennicy, patronki osób troszczących się o śpiew i muzykę kościelną. Pamiętajmy w naszej modlitwie o naszych organistach, o chórze parafialnym, zespole uwielbienia i oazowej scholii, którzy ubogacają naszą Liturgie śpiewem.
  5. Grupa modlitewna „Krąg Biblijny” rozpoczyna swoje spotkania w cyklu cotygodniowym w czwartek po Mszy świętej wieczornej w sali kominkowej pod plebanią. Czas spotkania to jedna godzina. Omadlać i rozważać będziemy czytania z nadchodzącej niedzieli. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przygotować się do głębszego zrozumienia treści słowa na niedziele.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00.
  7. W przyszła niedzielę rozpoczniemy nowy rok liturgiczny okresem Adwentu.
  8. Pandemia przybiera na sile. Przypominamy o obowiązku zakładania masek w kościele.
  9. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy Świętej.
  10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisława Bochnak. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Amen.