Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018 r.

  24 listopada 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018 r.

 1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty
  w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: WIATR, NAJMAN, BAĆ, ŁUCHACZEWSKA, BŁASZCZAK, ŚLIŻ, NOWAK, CEGLARZ, TUROŃ
 2. Bóg zapłać za pracę w tygodniu przy uporządkowaniu skarpy górnego parkingu Panom pod kierownictwem p. Króla.
 3. Bóg zapłać za złożone ofiary na inwestycje w parafii. Zebraliśmy 7.700.
 4. Próba chóru w środę po nowennie o 19.00. Zapraszamy utalentowanych panów do włączenia się w budowanie wspólnoty chóru.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek godzinę przed Mszą św. o 17.00
 6. W czwartek otwarta zabawa andrzejkowa. Rozpoczynamy Mszą świętą o 18.00. Po Mszy świętej wspólnotowy poczęstunek i zabawa. Zachęcam do przygotowania potraw i przysmaków, by się nimi podzielić z innymi przy szwedzkim stole.
 7. Oaza spotyka się w piątek o 17.30.
 8. Ksiądz Proboszcz z parafii Zgłobień zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci św. Andrzeja Apostoła. Msze Święte w Zgłobniu o godz. 8.00, 11.00 i 17.00.
 9. Trwamy w modlitewnej pamięci o naszych bliskich zmarłych do końca listopada. Po Mszach świętych wypominki za zmarłych. Kto jeszcze nie wypisał swoich bliskich z rodziny niech dopełni duchowego obowiązku pamięci.
 10. W I sobotę udajemy się do chorych od 8.30. W sobotę wieczorem nabożeństwo I sobót. Msza św. z modlitwą różańcową o 18.00. Adoracja Najświętszego sakramentu z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała do 21.00.
 11. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Msza św. poranna o 7.00. Wcześniej godzinki o Niepokalanym poczęciu Matki Bożej. Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
 12. Po Mszy św. zapraszamy małe dzieci do indywidualnego błogosławieństwa przy stopniach ołtarza.
 13. W tym tygodniu pożegnaliśmy na wieczność Śp. Stanisława Mytych i Annę Mazur. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu a dla rodziny prośmy o pociechę
  z wiary. Dobry Jezu a nasz panie, daj im wieczne spoczywanie. Pocieszycielko strapionych módl się za nami. Amen