Ogłoszenia parafialne Niedziela – II Niedziela Adwentu  – 04.12.2022 r.

03 grudnia 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – II Niedziela Adwentu  - 04.12.2022 r.

1. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Zelatorów zapraszamy po odbiór grafiku tajemnic dla poszczególnych członków Róży do zakrystii.
  2. Dziś modlitwą i ofiarą do puszek po każdej Mszy Świętej będziemy mogli wesprzeć Kościół na Wschodzie.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kawa, Migut, Figiel, Pieniążek, Wiercioch, Poźniak, Czaja, Warzocha, Duliński, Gargaś.
  4. Zapraszamy na roraty codziennie o od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Dziękujemy dzieciom za liczny udział w roratach. Dzieci składają podpisane serduszka w koszyku przed ołtarzem. Po Mszy Świętej odbywa się losowanie serduszka z upominkiem dla jednego dziecka. Zachęcamy wiernych do przynoszenia upominków dla dzieci (słodyczy, zabawek, artykułów szkolnych). Upominki składamy w Izdebce u Matki Bożej.
  5. Pod gazetami na półce są wyłożone torby Miłosierdzia. Zachęcamy, aby je napełnić produktami potrzebnymi do przygotowania świąt i złożyć w Izdebce Matki Bożej przed świętami. Trafią one do najbardziej potrzebujących.
  6. Spotkanie dla wyznaczonych z rejonów pań do Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w piątek po Mszy wieczornej.
  7. Wigilijne świece są do nabycia: mała 10 zł wyłożone są na stoliku pod figurą Świętego Józefa, przy wejściu do zakrystii. Ofiary prosimy składać do skarbony Caritas znajdującej się przy świecach.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy parafialne misje święte. Postarajmy się zaplanować czas na wspólne spotkania naszych rodzin z misjonarzem w kościele.
  9. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.