Ogłoszenia parafialne Niedziela – XIX zwykła 7.08.2022

06 sierpnia 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XIX zwykła 7.08.2022

1. (7.30) Zmiana tajemnic dla mężczyzn w następną niedzielę zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Dziękujemy braciom z róży św. Krzysztofa za opiekę na parkiem MB w ubiegłym miesiącu. Na sierpień prosimy o koszenie trawy braci z róży św. Brata Alberta.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Lelek, Buda, Buda, Byjoś, Skiba, Siorek, Gubernat, Kamyk, Buda, Dereń.
  4. Zakończyliśmy ocieplenie poddasza kościoła. Został wreszcie odkryty ażurowy sufit przez co mamy więcej powietrza wewnątrz świątyni i dobrą wentylację. Od poniedziałku przystępujemy do odnawiania elewacji i czyszczenia kamienia piaskowego na kościele. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na wyznaczone cele remontowe.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  6. Po Mszach św. o 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.
  7. Dożynki Gminne w tym roku odbędą się w Niechobrzu na stadionie 15 sierpnia od godz. 15.00. Szczegóły na afiszach.